TOEFL Essay Kontrol ve Düzeltme

TOEFL essay kontrol ve düzeltme hizmetiyle essaylerinizi dilbilgisi, kelime, anlam ve tutarlılık kontrollerinden geçirip, yazınızı nasıl iyileştirebileceğinizle ilgili tavsiyerlerde bulunuyor ve örnek cümleler yazıyoruz.

TOEFL essay kontrol ve düzeltme

TOEFL essay kontrol ve düzeltme hizmetiyle istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman TOEFL essaylerinizi yazıp bize gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun paketi aldıktan sonra yazınızı bize eposta atmak.

Referanslar

referanslar

Neden TOEFL essay kontrol ve düzeltme paketi?

Essay yazma becerinizi ve writing puanınızı geliştirmek için en temel araç bolca yazma pratiği yapmaktır. Ancak yazılarınız bir uzman tarafından düzeltilmezse aynı hataları tekrar edersiniz. Bunun sonucunda da ilerleme kaydedip istediğiniz puanı almanız mümkün olmaz. Essaymatik TOEFL essay kontrol paketlerinde her bir öğrencinin yazıları titizlikle incelenip, gerekli düzeltmeler yapılır, Essaymatik’e özgü yazı takip sistemi ve öğrenci tavsiyeleriyle adım adım ilerlemeniz sağlanır.

Yazıları kim kontrol eder?

Yazılarınız TOEFL skorları +110 olan Boğaziçi mezunu öğretmenlerce kontrol edilir.

Kontrol süresi ne kadar?

Yazılarınız en geç 3 iş günü içerisinde kontrol edilip e-posta ile Word ve PDF formatlarında size iletilir.

TOEFL essay kontrol ve düzeltme paketleriniz neler?

Essay kontrol ve düzeltme paket seçeneklerimiz şu şekilde:

  • 1 adet essay kontrol
  • 5 adet essay kontrol

İster tek tek ihtiyacınıza göre alabilir, ister paket satın alıp zamandan tasarruf edebilirsiniz.

TOEFL essay kontrol paketi alan öğrencilerimize, isterlerse TOEFL Writing konuları ve TOEFL Writing örnekleri de sağlıyoruz. 

TOEFL Essay Kontrol Paketleri

 


Etiketler: toefl essay kontrol, toefl writing, toefl essay düzeltme, toefl writing dersi, toefl essay dersi, toefl essay editing, toefl essay check