IELTS Essay Kontrol ve Düzeltme

IELTS essay kontrol ve düzeltme hizmetiyle IELTS Academic ve IELTS General Purpose essaylerinizi dilbilgisi, kelime, anlam ve tutarlılık kontrollerinden geçirip, yazınızı nasıl iyileştirebileceğinizle ilgili tavsiyerlerde bulunuyoruz.

IELTS essay kontrol ve düzeltme

IELTS essay kontrol ve düzeltme hizmetiyle istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman IELTS essaylerinizi yazıp bize gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun paketi aldıktan sonra yazınızı bize eposta atmak.

Referanslar

referanslar

Neden IELTS essay kontrol ve düzeltme paketi?

Gerek Akademik gerekse Genel IELTS writing için en temel araç bolca yazma pratiği yapmaktır. Ancak yazılarınız bir uzman tarafından düzeltilmezse aynı hataları tekrar edersiniz. Bunun sonucunda da ilerleme kaydedip istediğiniz puanı almanız mümkün olmaz. Essaymatik IELTS essay kontrol paketlerinde her bir öğrencinin yazıları titizlikle incelenip, gerekli düzeltmeler yapılır, Essaymatik’e özgü yazı takip sistemi ve öğrenci tavsiyeleriyle adım adım ilerlemeniz sağlanır.

Yazıları kim kontrol eder?

Yazılarınızı IELTS ve benzeri sınavlardan 8 ve üzeri puan almış Boğaziçi mezunu öğretmenlerce kontrol edilir.

Kontrol süresi ne kadar?

Yazılarınız en geç 3 iş günü içerisinde kontrol edilip e-posta ile Word ve PDF formatlarında size iletilir.

IELTS essay kontrol ve düzeltme paketleriniz neler?

Essay kontrol ve düzeltme paket seçeneklerimiz şu şekilde:

  • 1 adet essay kontrol
  • 5 adet essay kontrol

İster tek tek ihtiyacınıza göre alabilir, ister paket satın alıp zamandan tasarruf edebilirsiniz.

IELTS essay kontrol paketi alan öğrencilerimize, isterlerse IELTS Writing konuları ve IELTS Writing örnekleri de sağlıyoruz. 

IELTS Essay Kontrol Paketleri

 


Etiketler: ielts essay kontrol, ielts writing, ielts essay düzeltme, ielts writing dersi, ielts essay dersi, ielts essay editing, ielts essay check,